Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 7
 • 21Жов2013
  Законопроект, яким вносяться відповідні зміни, був схвалений на засіданні Уряду.

  Наразі, звернутися до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій можна або в усній (на особистому прийомі) або в паперовій формі (із зазначенням зворотної адреси та особистим підписом).

  У разі прийняття законопроекту “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» (щодо електронної форми звернень) громадяни та підприємці зможуть звертатися також і в електронній формі через Інтернет. Проект закону розроблений Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України.

  Для того, щоб електронне повідомлення отримало статус звернення громадян, згідно з Законом України «Про звернення громадян», необхідно буде підписати його електронним цифровим підписом. В іншому випадку, таке електронне  звернення без електронного підпису не підпадатиме під статус звернення громадян та не буде обов’язковим для розгляду, оскільки прирівнюватиметься до анонімного.

  За словами Михайла Бродського: «Для того, щоб оформити електронне звернення, необхідно буде отримати ключ електронного цифрового підпису. Зокрема, його можна отримати безкоштовно у Міністерстві доходів і зборів України».

  Голова Служби звернувся до підприємців із закликом: «Підприємці, отримуйте ключі! Сьогодні видано вже більше півмільйона».

  Держпідприємництвом проведено аналіз пропозицій по електронним цифровим підписам (таблиця додається).

  Аналіз пропозицій по електронним цифровим підписам розміщено на сайті Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва 

  Джерело

  Додано Віктор Гарбар @ 16:03

  Переглядів 3 188
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal