Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 7
 • 24Лип2013

  У п’ятницю 19.07.2013. “побував” на “черговому засіданні Громадської ради при міському голові м. Стаханова”. Саме “побував”. Засідання було підготовлено і проведене “для галочки”, оскільки такі засідання міський голова з громадськістю повинен проводити щоквартально, то і поспішали, навздогін 2-му кварталу. “Захід” було, як заплановано на 55 хвилин, так і проведено в цих часових рамках. Питання порядку денного “зім’яті, не початі і не закінчені”.

  Поставив запитання – чи збирається орган місцевого самоврядування виконувати вимоги Бюджетного Кодексу України (п. 10, ст. 7) у частині публічного і прозорого інформування громади про видатки з бюджету. На що міський голова Ю.Борисов зненацька розхвилювався: став обурюватися, що абсолютно сторонні (йому?) жителі міста роблять інформаційні запити, а потім висвітлюють їх у “незрозумілих газетах” роблячи “безграмотні коментарі”, що в тім році було зроблено більше 300-т запитів, на підготовку відповідей відволікались працівники виконкому, а що це – допомогло “збільшити бюджет”?

  А на наступне питання – чи не готовий міський голова визнати, що за інформацію про використання бюджетних засобів незаконно пред’являти рахунки на оплату? – відповідь Ю. Борисова була категорична: “у мене немає зайвого паперу на безкоштовні відповіді”.

  Також Ю.Борисов віщав, що виконувати вимоги Бюджетного Кодексу про публічність і прозорість бюджетного процесу не бачить ніякого сенсу, тому що це тільки зайвий “головний біль” і надходжень у бюджет від цього не додасться. Як же усякі вискочки, що сунуть свій ніс у стахановский бюджет дістали Ю. Борисова! На пропозицію, щоб бюджетні розпорядники публікували на своїх сторінках сайту виконкому свої “видатки з бюджету”(тоді і запитів про інформацію стане значно менше) – Ю. Борисов заявив свою категоричну незгоду.

  Ігор Орел, голова ГО «Вибір»

  Додано Віктор Гарбар @ 15:07

  Переглядів 1 000
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal