Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 7
 • 02Кві2013

  Починаючи з квітня 2013 року, Секретаріат Кабінету Міністрів спільно з проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Програма сприяння парламенту ІІ (Програма розвитку законотворчої політики)» розпочинає проведення серії «кущових» семінарів з питань організації взаємодії з громадськістю для працівників районних державних адміністрацій та з питань забезпечення доступу до публічної інформації для працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб облдержадміністрацій, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації.

  Перші семінари відбудуться 3 квітня ц. р. у м. Києві. У них візьмуть участь працівники обласних і районних держадміністрацій з Вінницької, Житомирської, Київської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської областей, Київської міської та районних у м. Києві держадміністрацій, а також працівники відповідних територіальних органів МВС, Міністерства доходів і зборів, Держфінінспекції та Пенсійного фонду.

  Метою семінару щодо організації взаємодії з громадськістю є надання методичної допомоги районним держадміністраціям з питань планування та проведення консультацій з громадськістю, налагодження ефективної взаємодії з громадською радою, сприяння проведенню громадських експертиз діяльності райдержадміністрацій. Крім того, учасникам семінару буде надано рекомендації з питань організації доступу до публічної інформації, а також інформацію про можливості урядової телефонної «гарячої лінії». Учасники заходу також зможуть обговорити успішні приклади налагодження місцевими органами виконавчої влади взаємодії з громадськістю.

  Під час семінару з питань забезпечення доступу до публічної інформації планується розглянути проблемні питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», результати моніторингу виконання зазначеного Закону на місцевому рівні, стратегічні напрямки покращення стану забезпечення права на доступ до публічної інформації, перспективи реформування законодавства про доступ до публічної інформації та багато інших актуальних питань. Серед доповідачів – працівники Адміністрації Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, Секретаріату Кабінету Міністрів, Держкомтелерадіо, а також представники Програми сприяння Парламенту ІІ та громадських організацій.

  Наступні семінари будуть проведені протягом квітня – травня цього року у мм. Дніпропетровську, Харкові, Львові та Одесі.

  Додано Віктор Гарбар @ 23:02

  Переглядів 503
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal