Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 01Лют2013
  В неділю 27 січня 2013 року відбулися установчі збори з формування громадської ради при МВС України. Як результат, з 35 представників інститутів громадянського суспільства, допущених до цих зборів, до складу ради було обрано двадцять п’ять, серед яких і представник Української Гельсінської спілки з прав людини.
  Проте Спілка з занепокоєнням відзначає, що вона є єдиною організацією правозахисної спрямованості, обраною до Громадської ради, що поза процесом формування Ради залишилося чимало неурядових організацій, чия активна участь у дорадчо-консультативному органі при МВС України не може бути зайвою.
  Ми маємо констатувати, що однією з причин такої ситуації стала непрозора діяльність ініціативної групи з підготовки установчих зборів, робота якої викликає низку ґрунтовних нарікань. Слід вказати, щонайменше, на відсутність інформації від ініціативної групи щодо прийняття документів, своєчасного повідомлення про недопущення певних організацій до участі у зборах, а також відсутність вільного доступу представників громадськості до місця проведення установчих зборів. Останній пункт, хоча й не має свого нормативного закріплення в якості обов’язкового, тим не менше є специфічним показником відкритості та прозорості процесу формування громадської ради.
  У зв’язку з викладеним Українська Гельсінська спілка з прав людини має повідомити Кабінет Міністрів України про свою стурбованість тим, що формування Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ було проведене у непрозорий спосіб, що, безперечно, позначиться на ефективності роботи цієї Ради.
  Також Спілка інформує правозахисні організації, представники яких не потрапили до Громадської ради, про свою готовність використовувати своє представництво у Раді для представлення не тільки позицій Спілки, а також узгоджених позицій інших правозахисних організацій.

  Додано Віктор Гарбар @ 04:21

  Переглядів 524
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal