Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 12Вер2012

  Влада та громадськість ефективно співпрацюють у питанні реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час першого засідання Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», яке відбулось 10 вересня 2012 року.

  За словами В. Хорошковського, основні пріоритети Декларації «Партнерства «Відкритий Уряд» стосуються забезпечення відкритості та прозорості державної політики, а також співпраці з громадянським суспільством.

  «За рік з моменту започаткування цієї міжнародної ініціативи Україна на найвищому державному рівні зробила суттєві кроки до реального впровадження її пріоритетів. Зокрема, Президент затвердив Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Наразі ця стратегія активно реалізується. Уряд запровадив практику проведення зустрічей з представниками інститутів громадянського суспільства для врахування думки громадськості під час підготовки рішень з важливих питань соціально-економічного життя», – наголосив В. Хорошковський.

  Він також зазначив, що український план дій з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» розроблявся у тісній співпраці органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства. «Підготовка плану яскраво продемонструвала можливість консолідації зусиль влади та громадянського суспільства. Думаю, саме тому наш план був високо оцінений партнерством та міжнародною громадськістю», – додав Перший віце-прем’єр-міністр.

  Він також наголосив, що ефективна співпраця влади та інститутів громадянського суспільства є ознакою нового рівня політичної культури.

  За словами В. Хорошковського, протягом останніх місяців вже здійснено ряд важливих заходів у рамках реалізації ініціативи. Зокрема, завершується підготовка законопроектів з питань створення сприятливих умов для діяльності органів самоорганізації населення, удосконалення закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», впроваджуються проекти електронного урядування тощо.

  Разом з тим Перший віце-прем’єр-міністр України наголосив на необхідності більш активного впровадження пріоритетів ініціативи на регіональному рівні.

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

  Додано Віктор Гарбар @ 07:49

  Переглядів 442
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal