Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 21Сер2012

  В окремих ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що колишній керівник Громадської ради при МВС України Едуард Багіров вважає нелегітимним рішення про розпуск цього дорадчого органу при правоохоронному органі. Про це він повідомив під час прес-конференції.

  Роблячи свої заяви, громадянин Багіров посилається на той факт, що постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено Типове положення про громадську раду, однак у ньому не передбачено процедуру дострокового припинення її повноважень.

  У той же час слід зазначити, що Типове положення є взірцем, на основі якого зацікавлені сторони можуть розробляти Положення про Громадську раду, вносячи зміни та доповнення, що не суперечать вимогам вітчизняного законодавства.

  Положення про Громадську раду при МВС України було схвалено на її засіданні (протокол № 5 від 31 березня 2011 року) і підписане її Головою Едуардом Багіровим.

  Зокрема, пунктом 9.2 цього Положення передбачено, що повноваження Громадської ради можуть бути припинені у разі, якщо її засідання не проводилися упродовж трьох останніх місяців.

  Засідання Громадської ради при МВС України проводилися безсистемно, плани роботи та консультацій з громадськістю не складалися, надіслані до МВС протоколи засідань не містили пропозицій, урахування яких мало б реальний вплив на прийняття управлінських рішень МВС.

  Крім того, Громадська рада не проводила своїх засідань з березня цього року, її керівництво не змогло належним чином організувати її роботу та реалізувати наявні механізми участі громадськості у формуванні та здійсненні державної політики.

  У зв’язку з цим і було прийняте рішення про дострокове припинення повноважень теперішнього складу Громадської ради.

   

  УЗГ МВС України

  Додано Олександр Северин @ 16:52

  Переглядів 814
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal