Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 21Сер2012

  Східноукраїнський центр громадських ініціатив випустив у світ посібник «Як зберегти школу у власній громаді: керівництво до дії». Це видання містить комплекс практичних рекомендацій щодо правових та громадських дій у ситуації, коли існує загроза ліквідації школи. До авторського колективу видання входять викладачі та громадські діячі з різних регіонів України.

  Видання адресоване в першу чергу менеджерам освіти, педагогам, батькам учнів, громадським лідерам територіальної громади та усім тим, перед ким постала загроза ліквідації школи в їх громадах та хто не погоджується із таким рішенням. Воно також допоможе тим, хто виявив порушення у процедурі вже прийняття владного рішення щодо долі закладу та має бажання зберегти свою школу. Створення посібника тривало майже десять місяців. Протягом цього терміну колективом проекту була проведена дослідницька робота та апробація матеріалів під час пілотного навчального курсу.

  Посібник вміщує теоретичні та практичні матеріали щодо правового регулювання ліквідації шкільного закладу, превентивних дій із зниження ризику закриття школи, правових та громадських дій у ситуації неправомірної ліквідації закладу. Видання містить витяги з чинного законодавства про діяльність загальноосвітніх навчальних закладів, алгоритми дій для ініціативних груп, зразки типових документів, приклади з досвіду збереження шкіл із малою наповненістю в Україні та Польщі. Пропоновані у посібнику практичні завдання допоможуть осітянам  та місцевим громадським активістам набути навичок під час самоосвіти та підготуватися до запровадження реальних заходів із збереження/ захисту своїх освітніх установ. Видання створене у рамках проекту СЦГІ «Вчимося праву – зберігаємо школи», що фінансований Освітньою програмою Міжнародного фонду «Відродження». Електронний варіант книжки розміщено на сайті СЦГІ за посиланням http://totalaction.org.ua/content/stvorjujemo-posibnyk-zberihajemo-shkoly

  Освітяни та представники громадських організацій, що працюють із школами сільської місцевості та малих промислових місць, можуть замовити посібник, надіславши листа-заявку (зазначивши потрібну кількість видань, цільову аудиторію його поширення, свою поштову адресу) на електронну адресу: lawforschool@gmail.com або поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал 2/14, м. Луганськ, 91005.

  Додано Наталка Зубар @ 10:35

  Переглядів 670
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal