Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 07Лип2012

  6 липня начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько та його заступники провели зустріч з представниками громадських організацій.

  На зустрічі були присутні представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», Харківської міської громадської організація «Енергія миру»  та молодіжної громадської організація «Молода Просвіта».

  Головними темами обговорення стали графік руху поїздів 2011-2012 рр. та нова концепція розвитку залізничного транспорту України в умовах істотної зношеності пасажирського рухомого парку, його дефіциту та відсутністю державного фінансування оновлення парку пасажирського сектору.

  Під час діалогу була піднята низка найгостріших питань, які стосуються залізничного транспорту України та шляхів його розвитку. Представники Укрзалізниці та громадських організацій домовились продовжувати конструктивний діалог під час громадських обговорень проблемних питань галузі та рівень її готовності задовольняти найвибагливіші вимоги пасажирів.

  «Ми готові й надалі проводити такі зустрічі в усіх регіонах України, для того щоб уже на місцях за участю представників місцевої влади та начальників залізниць розглядати та вирішувати конкретні проблеми», – зауважив Олександр Іванько.

  У свою чергу громадські організації взяли на себе зобов’язання організувати такі зустрічі та інформувати громадськість щодо роз’яснення стану справ у залізничний галузі із наявним пасажирським рухомим складом і відсутністю коштів на його кардинальне та істотне оновлення. «Ми готові взяти на себе зобов’язання організувати наші подальші зустрічі та побудувати їх так щоб це був дійсно конструктивний діалог», – зауважила представник молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Марина Цапок.

  http://www.kmu.gov.ua//control/uk/publish/printable_article?art_id=245370345

  Додано Віктор Гарбар @ 11:50

  Переглядів 534
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal