Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 28Чер2012

  Потрібно надати об’єктивні дані про стан громадянського суспільства

  Про це було наголошено на засіданні робочої групи з питань дослідження громадянського суспільства Координаційної Ради з питань розвитку громадянського суспільства під час її першого засідання 22 червня 2012 р.

  Члени Робочої групи від громадськості та органів влади долучаться до підготовки необхідних документів на виконання завдань Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента № 212 від 24 березня 2012 року.

  Зокрема, потрібно розробити та запровадити допоміжні рахунки національних рахунків для характеристики інститутів громадянського суспільства. Дані впровадження варто робити для того, щоб вести об’єктивні облік, моніторинг та оцінку статистичних даних про інститути громадянського суспільства, що діють у всіх інституційних секторах.

  Як зазначив керівник робочої групи, заступник Керівника ГУ з питань конституційно-правової модернізації АПУ Віталій Кулик: «На сьогодні Державний комітет статистики надає не репрезентативні дані про стан громадянського суспільства в Україні. Тому потрібно застосовувати практику створення допоміжних (сателітних) національних рахунків. Таку можливість передбачають і методики державної статистики України. Тут просто потрібно взяти рекомендації ООН – і запровадити їх в Україні».

  Серед інших завдань, покладених на робочу групу, є підготовка аналітичної доповіді про стан розвитку громадянського суспільства. Дана доповідь має бути розроблена разом з експертами Національного інститут стратегічних досліджень.

  Також, в кінці року, буде проведення міжнародна конференція, на якій будуть обговорюватися питання впровадження європейських стандартів щодо взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства.

  За підсумками засідання робочої групи було також затверджено план подальшої діяльності групи.

  Нагадаємо, що 22 червня 2012 року відбулося перше засідання робочої групи з питань дослідження громадянського суспільства Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

  __________________

  Додаткову інформацію про склад Робочої групи та План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні дивіться у прикріплених файлах:

  1. Склад Робочої групи з питань дослідження громадянського суспільства

  2. План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні – Робоча група з питань дослідження громадянського суспільства

  http://www.ucipr.kiev.ua/publications/potribno-nadati-obektivni-dani-pro-stan-gromadianskogo-suspilstva

  Додано Віктор Гарбар @ 14:41

  Переглядів 732
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal