Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 26Чер2012

  У червні цього року відбулися чергові семінари для керівників спеціальних структурних підрозділів та посадових осіб центральних і місцевих органів виконавчої влади на тему «Виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» – забезпечення прозорості діяльності органів влади» в рамках надання методичної допомоги щодо організації виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Захід організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів за сприяння проекту Агентства США з міжнародного розвитку «ПСП ІІ».

  У Клубі Кабінету Міністрів України та на базі Одеського регіонального  інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України були проведені семінари за участю представників  Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства юстиції, Державного комітету телебачення і радіомовлення, Служби безпеки, Державної служби з питань захисту персональних даних, Національного архівного фонду. Також під час заходу виступив Дмитро Котляр, юрист, експерт з питань доступу до публічної інформації, автор науково-практичного коментаря до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  Тематику семінару сформовано за результатами опитування осіб, відповідальних за організацію доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади. Саме тому, в ході семінару обговорювалися актуальні питання створення та функціонування системи обліку публічної інформації, порядку віднесення інформації до категорії інформації з обмеженим доступом, захисту персональних даних в контексті доступу до публічної інформації та стягнення плати за надання копій документів за запитами на інформацію. Під час виступів учасники семінару обмінялися досвідом роботи по забезпеченню доступу до публічної інформації та обговорили механізми ефективного інформування громадян про основні права, передбачені законодавством про доступ до публічної інформації. Разом з тим, акцентовано увагу учасників на необхідності оприлюднення інформації відповідно до ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в повному обсязі.

  Також було зазначено, що до органів виконавчої влади надійшло понад  33 тис. запитів, найбільша кількість з яких була отримана Міністерством внутрішніх справ, Міністерством юстиції, Київською міською державною адміністрацією, Міністерством охорони здоров`я, Антимонопольним комітетом, Державною службою статистики, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, Державною податковою службою, Харківською обласною державною адміністрацією, Державною реєстраційною службою, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством інфраструктури, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державною виконавчою службою та Адміністрацією Державної прикордонної служби.

  Семінари є продовженням низки заходів, покликаних сприяти як органам виконавчої влади України, так і громадськості у належній реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245342098&cat_id=244276429

  Додано Наталка Зубар @ 22:17

  Переглядів 643
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal