Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 23Чер2012

  Вулична лекція: Скажи “НІ!” правопорушникам у формі!

  (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків)

  Нікого не дивує, що українська міліція не знає англійської, та й взагалі не відрізняється освіченістю, ерудованістю та ввічливістю. Але ж ми не маємо терпіти, коли за нашу безпеку «відповідають» агресивні особи з явними психічними розладами, які не знають основи основ – Конституції і навіть Закону «Про міліцію».

  Під час сутичок із патрульною службою усвідомлюєш свою правоту, але не можеш аргументувати? Приходь на ворк-шоп і дізнайся, у яких випадках міліціянт має право перевіряти твої документи, на якій підставі та в якій формі правоохоронець може копирсатись у твоїх особистих речах. Дізнайся про правові акти, які регулюють ці та інші доволі обмежені можливості та обов’язки представників патрульної служби, та розкажи про них міліціянтам, бо вони не знають.

  26 – 30 червня в обласних центрах Східної України (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків) відбудуться ворк-шопи просто неба «Обізнаний – значить, озброєний», де ти зможеш отримати практичні поради від відомих українських правозахисників та громадських активістів, а також зручну кишенькову пам’ятку з вибіркою корисних статей із законодавчих актів, які можуть врятувати тебе у скрутній ситуації. Ми навчимо тебе правильно контактувати з міліцією!

  Одразу після заходу ти зможеш попрактикувати отримані навички та разом із нами взяти участь у громадському моніторингу патрульної служби.

  Приєднуйся до Всеукраїнської студентської кампанії зі встановлення контролю над дотриманням прав людини працівниками ОВС України «Захист та охорона: точки взаємодії з молоддю»! Допоможи викрити злочинців у формі!

  Графік лекцій в обласних центрах:

  м. Луганськ – 26 червня 12:00 біля Луганського обласного управління внутрішніх справ

  м. Донецьк – 27 червня о 12:00 на площі ім. Леніна

  м. Запоріжжя – 28 червня о 12:00 на Фестивальній площі

  м. Дніпропетровськ – 29 червня о 12:00 на Європейській площі

  м. Харків – 30 червня о 12:00 у Саду ім. Т. Шевченка, біля фонтану

  Довідка:

  Інформаційно-освітня програма зі встановлення контролю над дотриманням прав людини працівниками ОВС України «Захист і охорона: точки взаємодії з молоддю», яка адмініструється Правозахисним центром «Поступ», реалізується за фінансової підтримки Національного фонду розвитку демократії (NED) та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві зі Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини» та Асоціацією УМДПЛ. Ознайомитися з інформацією, яка допоможе тобі уникнути неприємностей і не постраждати від жорстокого поводження охоронців порядку можна на платформі Соціальної мережі активістів-правозахисників.

   

  Додано Віктор Гарбар @ 15:16

  Переглядів 704
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal