Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 15Чер2012
  14.06.2012 | 15:46
  Прес-служба Міністерства юстиції

  Міністерство юстиції пропонує скасувати застосування бланків суворого обліку в Україні.  З цією метою Міністерством розроблено проекти законів “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виготовлення документів та бланків документів суворого обліку або звітності“ та “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо виготовлення документів та бланків документів суворого обліку або звітності“.

  Указані законопроекти виставлено на сайті Мін‘юсту (www.minjust.gov.ua, рубрика «Обговорюємо законопроекти») для ознайомлення громадськості та з метою вивчення громадської думки щодо даної ініціативи.

  Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, ініціатива Міністерства юстиції має на меті спростити та здешевити процедури, які на сьогодні здійснюються із застосуванням бланків суворого обліку.

  Підставою для такої ініціативи стала негативна  тенденція, що спостерігається в Україні стосовно невиправданого ускладнення та збільшення витратності  процедур, пов’язаних з із застосуванням бланків суворого обліку.

  Так, виготовлення документів чи бланків документів суворого обліку (суворої фінансової звітності, суворої звітності) є витратною процедурою, яка до того ж підлягає ліцензуванню. Зазначене впливає на вартість відповідного документа чи бланка документа і вартість послуг, що включають видачу таких документів. Відповідні витрати нерідко є невиправданими, оскільки не гарантують співмірного захисту від протиправних посягань на права чи власність кінцевого споживача, використовуючи при цьому як публічні, так і приватні ресурси.

  З метою скасування в Україні бланків суворого обліку Міністерство юстиції пропонує внести зміни до двох кодексів – Кодексу України про адміністративні правопорушення та Податкового кодексу України, а також до понад десятка законів, якими передбачено застосування таких бланків. Зокрема це Закони України “Про дорожній рух“, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“, “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг“, “Про туризм“, “Про безпечність та якість харчових продуктів“, “Про вибори Президента України“, “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності“, “Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії“, “Про ліцензування певних видів господарської діяльності“, “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг“, “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, “Про телекомунікації“, “Про радіочастотний ресурс України“, “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів“, “Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва“, “Про державну реєстрацію актів цивільного стану“, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування“, “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“, “Про вибори народних депутатів України“, Дисциплінарного статуту митної служби України, затвердженого Законом України від 6 вересня 2005 року, та Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту, затвердженого Законом України від 5 березня 2009 року.

  У разі ухвалення, законодавчі ініціативи Міністерства юстиції стануть підставою для скасування в Україні бланків суворої звітності. Передбачається також систематичне відстеження результативності даної законодавчої ініціативи.

  Зауваження та пропозиції до розроблених Мін‘юстом проектів Законів прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 7 липня  2012 року на адресу: м. Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції, Управління конституційного та адміністративного законодавства департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства або на адресу електронної пошти:lavrinok@minjust.gov.ua.

  http://www.kmu.gov.ua//control/uk/publish/printable_article?art_id=245305000

  Додано Віктор Гарбар @ 19:49

  Переглядів 524
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal