Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 13Чер2012

  Україна однією з перших підтримала нову глобальну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд». Ця ініціатива спрямована на підвищення рівня відкритості та прозорості влади для громадськості. Адже сьогодні у переважній більшості держав вже існує розуміння, що лише у взаємодії влади і громадськості можуть бути розв’язані найбільш складні проблеми економіки і суспільного розвитку.

  Нагадаю, що не так давно Україна презентувала свій Національний план дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на всесвітньому форумі в Ріо-де-Жанейро, і наш план визнаний одним з найкращих. Це – цілком заслужене визнання для кожного, хто долучився до розробки цього плану. Уряд і громадськість змогли знайти порозуміння і разом створили кращий документ.

  Попереду ще багато роботи, яка виведе нашу країну на новий рівень відкритості.

  Сьогодні Уряд має утворити Координаційну раду з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». До її складу запрошено багато незалежних експертів, представників громадських об’єднань і організацій. Доручаю Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечити ефективну роботу цієї Координаційної ради.

  Хочу звернути увагу всіх членів Уряду, що ефективна робота кожного міністерства і Кабміну в цілому починається з ефективного діалогу з громадянським суспільством.

  Я особисто щотижня зустрічаюсь з представниками громадських об’єднань для обговорення актуальних питань державної політики і впевнений, що це зобов’язаний робити кожен міністр.

  Завтра я зустрінусь з головами громадських рад при органах виконавчої влади. Сподіваюсь, що під час відвертого та конструктивного діалогу ми з’ясуємо, які механізми взаємодії органів влади та громадськості є ефективними, а які потребують змін.

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=245298602

  Додано Віктор Гарбар @ 12:49

  Переглядів 568
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal