Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 07Чер2012

  Центр ліквідований, хай живе Центр!

  Прес-служба Міністерства юстиції

  Кабінет Міністрів утворив Координаційний центр з надання правової допомоги, який стане центральною координуючою установою в Україні, що займатиметься організацією системи безоплатної правової допомоги населенню. Відповідну постанову про створення Центру було ухвалено сьогодні, 6 червня 2012 року, під час засідання Уряду.

  Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, новоутворена установа відноситиметься до сфери управління Міністерства юстиції. Натомість Кабінет Міністрів ліквідував Центр правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції, який до цього часу займався питаннями організації системи безоплатної вторинної правової допомоги.

  Новоутворений Координаційний центр здійснюватиме організацію системи надання безоплатної правової допомоги, забезпечуватиме взаємодію між суб’єктами надання безоплатної правової допомоги та контролюватиме якість надання такої допомоги, проводитиме аналіз практики правозастосування з відповідних питань, розроблятиме проекти нормативно-правових актів у цій сфері.

  Центр має стати дієвим механізмом для організації та управління системою безоплатної правової допомоги,  її належного функціонування й досягнення високої якості надання такої допомоги в Україні.

  Як відомо, Законом України «Про безоплатну правову допомогу», який набрав чинності 9 липня 2011 року, на Міністерство юстиції було покладено низку повноважень в сфері загального управління системою безоплатної правової допомоги в Україні.

  Згідно з Концепцією формування системи безоплатної правової допомоги в Україні, затвердженою Указом Президента України від 9 червня 2006 року № 509/2006, Міністерству юстиції було доручено підготувати і внести в установленому порядку пропозиції щодо організації управління системою безоплатної правової допомоги, яка б забезпечувала зокрема координацію діяльності суб’єктів надання безоплатної правової допомоги, надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування в організації надання первинної правової допомоги, збирання та здійснення аналізу інформації про стан надання безоплатної правової допомоги, підготовку щорічних узагальнених звітів з питань надання безоплатної правової допомоги.

  http://www.kmu.gov.ua//control/uk/publish/printable_article?art_id=245281634

  Додано Віктор Гарбар @ 12:01

  Переглядів 973
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal