Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 06Чер2012

  Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує зацікавлені громадські організації та громадських активістів взяти участь у проведенні моніторингу стану доступності для громадян генеральних планів міст України.  Насамперед вітається подання заявок представників громадських організацій та активістів з Івано-Франківської, Кіровоградської та Полтавської Харківської  областей, але заявки від представників інших областей так само вітаються.

  Моніторинг буде здійснено у всіх 459 міських радах країни на предмет виконання ними відповідних норм законодавства України, які забезпечують вільний доступ до такого роду публічної інформації. Орієнтовний термін проведення моніторингу: липень – вересень 2012 р.

  Від партнерів у проведенні  моніторингу СЦГІ очікує участь у таких проектних діях:

  • збір інформації про стан дотримання профільного законодавства в області;
  • участь у триденному семінарі з питань доступу до містобудівної документації (профільне законодавство в сфері доступу до інформації, планування та забудови територій; механізми захисту громадських інтересів в сфері містобудування; логістика спільних моніторингових дій);
  • надсилання інформаційних запитів до міських рад у власній області;
  • обробка та узагальнення отриманої інформації;
  • адміністративне та судове (за бажанням) оскарження неправомірних відмов в доступі до публічної інформації;
  • проведення прес-конференції за результатами моніторингового дослідження в області, яку представляє партнер;
  • участь в інших проектних заходах та діях.

  Усіх зацікавлених просимо заповнити анкету. Заповнену анкету слід надіслати до 10 червня 2012 року включно на e-mail: planmista@gmail.com

  На основі аналізу отриманих анкет СЦГІ запросить до співпраці організації, які координуватимуть здійснення моніторингу в областях України.

  СЦГІ забезпечить організації-партнери методичними матеріалами та інструментарієм для проведення моніторингу, а також компенсує витрати, пов’язані із його проведенням.

  Анкета: http://gksn.org.ua/users/files/download55.html

  * * *

  Генеральний план населеного пункту– це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки.

  * * *

  Дана діяльність здійснюється в рамках проекту «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції: мережа громадянської дії», який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження» та Інституту «Відкритого суспільства».

  Мета проекту: спонукати органи державної влади та місцевого самоврядування до практичної реалізації положень українського законодавства щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до генеральних планів міст шляхом формування у найбільших містах України неформальної мережі НУО та здійснення членами мережі узгоджених  моніторингових та правозахисних дій.

  Контакти:

  Східноукраїнський центр громадських ініціатив
  Володимир Щербаченко, тел. 067 640 94 40
  Катерина Сімонова, тел. 099 229 08 23
  e-mail: planmista@gmail.com 
  www.totalaction.org.ua

  Додано Східноукраїнський центр громадських ініціатив @ 16:57

  Переглядів 438
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal