Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 16Тра2012

  59 неурядових організацій та громадян України направилипрем’єр-міністру України Миколі Азарову відкрите звернення щодо невиконання ним публічної обіцянки про зустріч з громадськими організаціями, які контролюють державні закупівлі.

            Зокрема у зверненні говориться: «30 березня цього року під час Національного круглого столу щодо впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Ви у присутності 150 осіб та медіа запросили громадські моніторингові організації до спільної зустрічі по проблемах корупції в державних закупівлях. Зустріч мала відбутися вже у квітні. «Я запрошую усіх, але з фактами (по зловживаннях у закупівлях – ред.) … І якщо є претензії до міністрів, я їх теж запрошу. Я би дуже хотів це послухати і звичайно ж прийняти після цього вжити заходи», – сказали Ви під час круглого столу. Відео-цитата доступна за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=iCDbbbBPgYk&feature=uploademail . З моменту наданої публічної обіцянки вже минуло більше 40 днів, проте обіцяна зустріч прем’єр-міністра та представників громадськості так і не відбулася».

            Представники громадських організацій закликали Миколу Азарова виконати надану публічно обіцянку та призначити зустріч з громадськими організаціями, що контролюють державні закупівлі.

            Текст звернення додається.

  Відкрите звернення до Азарова

   

   

  Більше інформації у Творчому об’єднанні «ТОРО» – Контактній групі в Україні Transparency International (контактна особа – Алла Волошина, 044 360 52 42, 067 611 23 00).

   

  Довідково:Громадське Партнерство «За доброчесні державні закупівлі в Україні» є постійно діючим об’єднанням неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнес-організацій, аналітичних центрів та індивідуальних членів. Метою Партнерства є зниження рівня корупції у сфері державних закупівель задля задоволення суспільних потреб.

  Пріоритети діяльності Партнерства:

  ●   здійснення постійнодіючого громадського моніторингу державних закупівель у соціально-значущих та корупційно-вразливих сферах.

  ●   посилення розуміння принципів доброчесності державних закупівель через впровадження освітніх програм та заходів;

  ●   формування та просування змін у сфері державних закупівель

  59 неурядових організацій та громадян України направили прем’єр-міністру України Миколі Азарову відкрите звернення щодо невиконання ним публічної обіцянки про зустріч з громадськими організаціями, які контролюють державні закупівлі. Зокрема у зверненні говориться: «30 березня цього року під час Національного круглого столу щодо впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Ви у присутності 150 осіб та медіа запросили громадські моніторингові організації до спільної зустрічі по проблемах корупції в державних закупівлях. Зустріч мала відбутися вже у квітні. «Я запрошую усіх, але з фактами (по зловживаннях у закупівлях – ред.) … І якщо є претензії до міністрів, я їх теж запрошу. Я би дуже хотів це послухати і звичайно ж прийняти після цього вжити заходи», – сказали Ви під час круглого столу. Відео-цитата доступна за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=iCDbbbBPgYk&feature=uploademail . З моменту наданої публічної обіцянки вже минуло більше 40 днів, проте обіцяна зустріч прем’єр-міністра та представників громадськості так і не відбулася».Представники громадських організацій закликали Миколу Азарова виконати надану публічно обіцянку та призначити зустріч з громадськими організаціями, що контролюють державні закупівлі.Текст звернення додається.

  Більше інформації у Творчому об’єднанні «ТОРО» – Контактній групі в Україні Transparency International (контактна особа – Алла Волошина, 044 360 52 42, 067 611 23 00).
  Довідково: Громадське Партнерство «За доброчесні державні закупівлі в Україні» є постійно діючим об’єднанням неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнес-організацій, аналітичних центрів та індивідуальних членів. Метою Партнерства є зниження рівня корупції у сфері державних закупівель задля задоволення суспільних потреб.

  Пріоритети діяльності Партнерства:

  ●здійснення постійнодіючого громадського моніторингу державних закупівель у соціально-значущих та корупційно-вразливих сферах.

  ●посилення розуміння принципів доброчесності державних закупівель через впровадження освітніх програм та заходів;

  ●формування та просування змін у сфері державних закупівель

  Додано Віктор Гарбар @ 16:45

  Переглядів 1 082
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal