Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 32
 • 24Кві2012

  Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марина Ставнійчук наголошує на важливості якнайшвидшого напрацювання змін до законодавства, необхідних для повноцінного вступу в дію Закону «Про громадські об’єднання». Про це вона сказала під час другого засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

  «Прийняття Закону України «Про громадські об’єднання» стало важливим кроком на шляху наближення України до європейських демократичних стандартів, що може значно посилити інституційну спроможність і незалежність громадського сектору в державі», – зазначила М.Ставнійчук.

  Радник Президента нагадала, що зазначений закон вступить у дію 1 січня 2013 року. В його прикінцевих і перехідних положеннях зазначається: Уряд має в 6-місячний строк з дня набрання законом чинності (тобто до 19 жовтня 2012 року) підготувати та внести на розгляд парламенту пропозиції щодо змін до діючих законодавчих актів у зв’язку з прийняттям закону «Про громадські об’єднання».

  «Є всі об’єктивні підстави до кінця травня, не чекаючи вересня та розпалу парламентської виборчої кампанії, розробити і внести до парламенту закон і за підтримки громадського сектору, народних депутатів, Адміністрації Президента до кінця цієї сесії ВР ухвалити відповідний законопроект», – сказала М.Ставнійчук. Вона додала, що відповідний проект практично готовий, а за необхідності його можна дуже швидко доопрацювати.

  Сьогодні, зазначила Радник Президента, зміни необхідно внести зокрема до Кодексу про адміністративні правопорушення, Кодексу адміністративного судочинства України, а також ще до 24 законів.

  Окрему увагу М.Ставнійчук звернула на необхідність внесення змін до закону про політичні партії. Вона також додала, що Мінюст має розробити нові форми документів, щоб громадські об’єднання могли вільно, у встановленому порядку реєструватися.

  «Найперший практичний крок, який нам необхідно здійснити, – забезпечити той правовий механізм, який має бути підготовлений для введення в дію закону «Про громадські об’єднання», – резюмувала М.Ставнійчук.

  http://www.president.gov.ua/news/23927.html

  Додано Віктор Гарбар @ 19:06

  Переглядів 682
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal