Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 32
 • 23Бер2012

  Ухвалення Верховною Радою України Закону «Про громадські об’єднання» – це ще один важливий крок на шляху наближення України до європейських демократичних стандартів. Про це заявила Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук. За її словами, під час доопрацювання законопроекту повною мірою були враховані Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи щодо правового статусу неурядових організацій.

  Зокрема Законом скасовано плату за реєстрацію громадських об’єднань та спрощено реєстраційні дії. М.Ставнійчук звернула увагу й на те, що положення Закону надає право громадським об’єднанням безпосередньо займатися підприємницькою діяльністю (виключно для досягнення статутних цілей), що дозволить значно посилити інституційну спроможність та незалежність громадського сектору.

  Говорячи про ключові положення ухваленого Закону, Радник Президента відзначила такі позитивні моменти, як надання громадським організаціям права діяти на всій території України, в тому числі й надання права на свободу об`єднання юридичним особам приватного права, що відповідає європейським стандартам.

  Остаточний текст Закону був напрацьований спільними зусиллями представників громадських організацій, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Міністерства юстиції та Верховної Ради. А ухвалення парламентом цього Закону 334 голосами народних депутатів свідчить про наявність консенсусу в парламенті щодо необхідності створення належних умов для громадянського суспільства в Україні, зазначила Марина Ставнійчук.

  Сьогодні Комісар Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле на своїй сторінці у Twitter високо оцінив ухвалення Верховною Радою України Закону «Про громадські об’єднання». За його словами, це відкриває значні можливості для громадських організацій та державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.

  http://www.president.gov.ua/news/23523.html

  Додано Віктор Гарбар @ 17:17

  Переглядів 588
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal