Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 2
 • 19Бер2012

  15-16 березня цього року у місті Львові проводився семінар «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками».

  Участь в семінарі взяли представники правозахисних неурядових громадських організацій та громадські активісти, які працюють в невеликих містечках, селищах та селах України у сфері правозахисту та адвокації інтересів в місцевих громадах.

  Як відзначила заступник голови Центру громадської адвокатури Оксана Коваль, «ідея заходу та проекту полягає в пошуку та обміні викликами та досвідом з неурядовими організаціями, які починають працювати в сфері правопросвітницької діяльності та правозахисту в невеликих містечках та селах, та спільне вирішення проблем з якими стикаються мешканці сіл та містечок. В рамках проекту також передбачено стажування чотирьох представників неурядових організацій із числа учасників семінару у Центрі у місті Львові».

  Протягом двох днів громадські активісти взяли участь в навчаннях щодо
  форм роботи правозахисних громадських організацій, успішних та інноваційних прикладів їхньої реалізації, у тому числі роботи у сільських населених пунктах, використання міжнародних інструментів захисту прав людини у діяльності організацій, законодавчого середовища для розвитку організацій, використання інструментів (механізмів) громадської участі в адвокатуванні інтересів цільових груп, нових практик розвитку органів самоорганізації населення та інших форм громадської активності у невеликих населених пунктах та їхнього долучення до надання правової допомоги. В рамках семінару учасники також взяли участь в навчанні щодо комунікації, яка стосується відносин із органами публічної влади, всередині організації, із цільовою групою та іншими організаціями у мережуванні та побудові коаліцій.

  Учасники семінару відзначили високий рівень організації, позитивну, вільну атмосферу, професіоналізм доповідачів. Зокрема Іван Биков з Перемишлян, зазначив, що «молодіжним організаціям, таким як їхня, потрібно багато нової інформації, знань, і дуже приємно, що все це можна отримати в такій атмосфері. Саме це допомагає кращому навчанню».

  Кахай Олександр із Запорізької обласної молодіжної організації «Наше щасливе життя» вказав, що це сприяє формуванню «міжсекторної благодаті», що полягає у співпраці між різними учасниками суспільних відносин. Демчишин Віктор наголосив, що семінар дав йому орієнтири щодо відстоювання та захисту інтересів простих громадян.

  Після повернення в свої села, міста, в першу чергу учасники планують поділитись отриманою інформацією з членами своїх організацій, та організацій партнерів, поширювати інформацію про свою організацію в мережах, зайнятись моніторингом органів влади, ефективніше надавати консультацію незахищеним верствам населення, активізувати роботу організації. Учасники раді були познайомитись з досвідом активістів та керівників громадських організації зі всієї України.
  Семінар проводився у рамках проекту Центру громадської адвокатури «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками». Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” та “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду Відродження.

  Організатори вдячні Анатолію Анатолійовичу Тобілко за надані фотографії.

  Фотографії з семінару можна переглянути тут http://www.facebook.com/media/set/?set=a.208272172607633.33750.153671964734321&type=1

  Додано Віктор Гарбар @ 21:48

  Переглядів 502
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal