Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 06Бер2012

  Державна служба молоді та спорту України 1 березня 2012 року оприлюднила імена членів конкурсної комісії з розгляду програм всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, які претендують на отримання державної фінансової підтримки у 2012 році. Про це йдеться в Наказі Держмолодьспорту № 934.

  До складу комісії увійшло 15 осіб. Серед них – лише 4 представники Держмолодьспорту та загалом тільки 5 представників центральних органів виконавчої влади. Натомість, 2/3 членів комісії складають представники громадських організацій та фахівці з тематики конкурсу. Нагадаємо, що відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу, затвердженого Постановою КМУ № 1049, представники організатора конкурсу можуть складати не більше половини членів комісії, решта – делегати від громадських організацій, наукових установ, фахівці відповідно до тематики конкурсу та уповноважений представник громадською ради про організаторі конкурсу.

  Серед членів конкурсної комісії: Ольга Бакарієва, завідувачка відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій „Інституту економіки та прогнозування НАН України”, Ганна Данилова, волонтерка, член Всеукраїнської дитячої громадської організації «Школа Фусін», Павло Зуб`юк, член «Незалежної медіа-профспілки України», Наталія Лещук, голова правління Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний – рівному»,  Анастасія Красносільська, координаторка проектів у сфері розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень та ін.

  Головою конкурсної комісії призначений Сергій Глущенко, перший заступник Голови Держмолодьспорту.

  „На комісію покладена подвійна відповідальність: не тільки визначити проекти, які варті витрачання бюджетних коштів, але і сформувати практику реалізації нових процедур проведення конкурсу (Постанови КМУ від 12.10.2011 № 1049). Усім зацікавленим молодіжним та дитячим організаціям варто зосередитись на моніторингу діяльності комісії, аби потім не боротися із поганою практикою. Особливу увагу варто звернути на запобігання конфлікту інтересів та індивідуальне оцінювання членами комісії конкурсних пропозицій,” – зауважила Анастасія Красносільська.

  Перше засіданні конкурсної комісії відбудеться 6 березня 2012 року.

  УНЦПД

   

  ДЕРЖАВНА  СЛУЖБА

  МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

  Держмолодьспорт України

   

   

  Н А К А З

   

  01.03.2012

  № 934

  м. Київ

   

   

  Про склад конкурсної комісії з розгляду
  програм, розроблених  всеукраїнськими
  молодіжними та дитячими громадськими
  організаціями, для виконання (реалізації) яких
  надається фінансова підтримка у 2012 році

   

  Відповідно до законів України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, “Про молодіжні та дитячі громадські організації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 січня 2012 року № 24 “Про організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями”, з метою ефективного розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій,

   

  НАКАЗУЮ:

   

  1. Затвердити склад конкурсної комісії з розгляду програм, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2012 році (додається).

  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

   

   

   

     Перший заступник Голови

   

     

   

  С.В. Глущенко

   

   


   

  ЗАТВЕРДЖУю

  Перший заступник Голови Держмолодьспорту

   

  _________________ С.В. Глущенко

  Додаток

  до наказу Держмолодьспорту

  від 01.03.2012 р. № 934

   

   

  Склад конкурсної комісії з розгляду програм,

  розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2012 році

   

    №

  П.І.П.

  Посада

  ГЛУЩЕНКО

  Сергій Вікторович

  Перший заступник Голови Держмолодьспорту, голова конкурсної комісії
  БАЛАКІРЄВА

  Ольга Миколаївна

  Завідувач відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій державної установи „Інститут економіки та прогнозування НАН України”, кандидат соціологічних наук, заступник голови конкурсної комісії       (за згодою)
  ХОХИЧ

  Ігор Михайлович

  Директор департаменту з питань молоді та комунікацій  Держмолодьспорту, секретар конкурсної комісії
  АВКСЄНТЬЄВ

  Максим Юрійович

  Заступник директора департаменту – начальник відділу з питань координації діяльності центральних органів виконавчої влади департаменту взаємодії з центральними органами виконавчої влади, засобами масової інформації та громадськими організаціями МОНмолодьспорту (за згодою)
  БОРОДІН Євгеній Іванович Перший заступник директора Дніпропетровського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України, доктор історичних наук, професор (за згодою)
  БУЛАТОВИЧ Галина Петрівна Уповноважений представник громадської ради, утвореної при Держмолодьспорту (за згодою)
  ГОДУН Лариса Миколаївна Головний спеціаліст юридичного відділу Держмолодьспорту
  ДАНИЛОВА Ганна Сергіївна Волонтер, член Всеукраїнської дитячої громадської організації “Школа Фусін” (за згодою)
  ЗУБ’ЮК Павло Юрійович Член Всеукраїнської професійної спілки “Незалежна медіа-профспілка України”, журналіст електронних ЗМІ (за згодою)
  1. 10.
  КРАСНОСІЛЬСЬКА Анастасія Олегівна Координатор проектів у сфері розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень (за згодою)
  1. 11.
  МАСНА

  Анна Михайлівна

  Виконавчий директор громадської організації “Фонд підтримки демократичних ініціатив” (за згодою)
  1. 12.
  МИРОНЕНКО

  Руслан Анатолійович

  Начальник фінансово-економічного управління Держмолодьспорту

   

  1. 13.
  НІКОЛАЙЧУК Юлія Миколаївна Координатор молодіжних соціальних програм (за згодою)
  1. 14.
  СЕРГІЄНКО

  Роман Миколайович

  Помічник-консультант Народного депутата України (за згодою)
  1. 15.
  ШВЕД Михайло Богданович Заступник директора Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти – начальник управління мистецтв Міністерства культури України (за згодою)

   

   

  Додано Віктор Гарбар @ 00:05

  Переглядів 739
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal