Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви


Опитування

Чи сприяє реалізація постанови КМУ №996 покращенню рівня і якості суспільного діалогу в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 9
 • 07Лют2012
  Інформаційний дайджест Громадського Партнерства на підтримку впровадження в Україні ініціативи 'Партнерство Відкритий Уряд'
  № 1 (1 січня – 2 лютого 2012)

  Шановні колеги!

  Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» пропонує вашій увазі перший номер електронного інформаційного дайджесту, з якого ви дізнаєтеся, як впроваджується в Україні міжнародна ініціатива «Відкритий Уряд», що була започаткована Президентами США та Бразилії. Україна взяла на себе зобов’язання у тісній співпраці з громадськістю підготувати до 8 квітня 2012 року Національний план, який би передбачав прозорість державного управління, залучення громадян до цього процесу, боротьбу з корупцією та використання нових технологій в процесах держу правління.

  Що для цього робить влада? Чим допомагає громадськість? Чому експерти вважають, що міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд» – це шанс для України. Які практики можуть запропонувати регіони держави для впровадження ініціативи? Відповіді на ці питання ви знайдете у першому дайджесті Громадського Партнерства.

  ЩО РОБИТЬ ВЛАДА?

  Секретаріатом Кабінету Міністрів узагальнено пропозиції та зауваження громадськості до проекту плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

  Для практичної реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» розробляється проект відповідного річного плану заходів. Протягом листопада 2011 – січня 2012 р. цей документ обговорювався на урядовому сайті «Громадянське суспільство і влада». Також центральні і місцеві органи виконавчої влади організували його обговорення з представниками інститутів громадянського суспільства, громадських та науково-експертних рад, засобів масової інформації.

  Луганська область

  «Переваги «Відкритого Уряду»: міжнародні стандарти в Україні» обговорили в облдержадміністрації

  Обговорення плану заходів Міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» відбулося 11 січня 2012 року в облдержадміністрації. У засіданні «круглого столу» за темою: «Переваги «Відкритого Уряду»: міжнародні стандарти в Україні» взяли участь начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Марія Борзенко, члени громадської ради при ОДА та інші представники громадськості.

  Черкаська область

  Підтримали ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

  У головному управлінні праці та соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації відбулося громадське обговорення проекту плану заходів з реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

  Івано-Франківська область

  “Відкритий Уряд”

  На Прикарпатті вирішували, як наблизити владу до людей. В Івано-Франськівській облдержадміністрації відбулося обговорення проекту «Відкритий уряд».

  Інформація про ініціативу Партнерство «Відкритий Уряд» була опублікована на сайтах

  ЩО РОБИТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ?

  Громадськість надіслала прем’єр-міністру України пропозиції щодо впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

  Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд» розробило та надіслало прем’єр-міністру України Миколі Азарову пропозиції експертної спільноти до проекту Національного плану щодо реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». З пропозиціями можна ознайомитися за посиланням:

  В Україні діє мережа регіональних координаторів з впровадження ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд»

  У вересні 2011 року Україна приєдналася до багатосторонньої ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що була започаткована Президентами США та Бразилії. Громадські організації вирішили допомогти Уряду виконати взяті на себе зобов’язання щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до цього процесу, боротьби з корупцією та використання нових технологій в процесах держуправління, створивши Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд». А для координації роботи ініціативи на місцевому рівні із числа членів Партнерства було створено мережу її регіональних координаторів. Установча зустріч мережі відбулася 16-17 січня під Києвом.

  Ця інформація була розповсюджена також у КіровоградськійЗапорізькійМиколаївській та інших областях

  Рівневська область

  Рівненщина долучиться до ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд»

  Громадськість Рівненщини виробить і надасть свої пропозиції Кабінету Міністрів України щодо впровадження багатосторонньої міжнародної ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд», до якої наша держава приєдналася у вересні 2011 року.

  Крим

  Інформація про ініціативу «Партнерство «Відкритий уряд» на сайті Кримського громадського простору

  Херсонська область

  Інформація про ініціативу «Партнерство «Відкритий уряд» на сайті «Школа розвитку громад»

  ДУМКА ЕКСПЕРТА!

  Олена Тищенко: «Особисто для мене ініціатива – це можливість на правах громадянки України брати участь у процесах державного управління!»

  Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» вирішило підготувати серію інформаційних матеріалів з усіма зацікавленими сторонами та експертами у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Ми попросили відповісти на ряд запитань. Першою зголосилася відповісти Олена Тищенко, аспіранта КНЕУ, представниця молодіжної ГО «Інлайт».

  КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ПО РЕАЛІЗАЦІЇ ІНІЦІАТИВИ «ПАРТНЕРСТВО ВІДКРИТИЙ УРЯД»

  На Волині впроваджують програму «Електронне село»

  «Ми поступово, планомірно рухаємося до «електронного села. У планах 2012 року: розширити програму погосподарського обліку підсистемою обліку земельних ресурсів, показниками по агропромисловому комплексу, ветеринарії, екології; уніфікувати систему «Звернення громадян»; запровадити у декількох пілотних сільських радах електронний цифровий підпис», – сказав голова облдержадміністрації Борис Клімчук на нараді з сільськими, селищними та міськими головам.

  Вінницька область перша в Україні підготувала обласну антикорупційну програму

  Вінницька обласна рада стала першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, що повною мірою враховує можливості нового антикорупційного законодавства. Програму обговорили 21 грудня, в обласній адміністрації.

  На обговорення були запрошені громадські експерти з питань протидії корупції, представники вінницьких громадських організацій, органів місцевого самоврядування та гості із столиці – член Національного антикорупційного комітету при Президенті України Олексій Хмара та представник Європейської дослідницької асоціації Світлана Горна. За даними досліджень, проведених в рамках проекту «Об’єднуємось, заради реформ» Вінницька область – на 4 місці в Україні серед найменш корумпованих областей. Говорить Світлана Горна

  ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ ВАС ГОТУВАЛИ:

  Редактор: Оксана Якуніна

  Дизайн та верстка: Василь Зайцев

  Вся інформація про діяльність Громадського Партнерства на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Відкритий Уряд» доступна за посиланням: www.toro.org.ua/ogp

  Діяльність Громадського Партнерства фінансово підтримується Міжнародним фондом «Відродження» в рамках проекту «Сприяння Уряду України в належному впровадженні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Перший етап», що реалізується Творчим об’єднанням «ТОРО»

   

  Додано Віктор Гарбар @ 13:06

  Переглядів 846
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal