Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє "третій сектор" розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 2
 • 18Гру2011

  Теоретичні й практичні поради для вбереження малокомплектних шкіл будуть зібрані в унікальному для України посібнику <<Як зберегти школу у власній громаді: керівництво до дії>>. До випуску книги лишилися кілька місяців.

  Покращити правові знання працівників шкіл, батьків, учнів і мешканців територіальної громади в питаннях скорочення шкільної мережі та вбереження школи від закриття — така мета стоїть перед Східноукраїнським центром громадських ініціатив (СЦГІ) під час підготовки нового практичного посібника з самоосвіти. Створення видання відбувається в співпраці з кафедрою державної служби та управління навчальними й соціальними закладами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Публікація посібника заплановано на травень 2012 року. В лютому-березні відбудеться його апробація. В першу чергу видання буде поширене серед педагогічних працівників і представників шкільних органів громадського самоврядування малокомплектних шкіл із сільської місцевості та малих промислових поселень України.

  Під час робочої зустрічі в Луганську цієї суботи, 17-го грудня, авторський колектив видання разом із практиками в сфері освіти й здійсненні громадських дій на захист школи остаточно визначили зміст, структуру й форму викладення матеріалів у посібнику.

  Планується, що посібник висвітлить питання ролі школи в малих громадах, окреслить можливі превентивні дій задля зменшення ризиків закриття закладу. Особливу увагу буде приділено ролі моніторингу для виявлення загрози закриття школи.

  Також будуть окреслені правові й громадські дії на захист школи у випадку прийняття рішення про її закриття. Також видання міститиме витяги з чинного законодавства про діяльність загальноосвітніх навчальних закладів, алгоритми дій для ініціативних груп, практичні вправи, зразки типових документів, <<живі>> історії та приклади з досвіду збереження шкільної мережі країн Східної та Південної Європи.

  Фото-звіт із зустрічі знаходиться на сторінці Східноукраїнського центру громадських ініціатив у facebook http://www.facebook.com/totalaction.org.ua

  Контакти: Оксана Дрєпіна, керівниця проекту <<Вчимося праву – зберігаємо школи>> lawforschool@gmail.com
  http://totalaction.org.ua

  * * *

  Проект <<Вчимося праву – зберігаємо школи>> реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду <<Відродження>>.

  Додано Віктор Гарбар @ 15:48

  Переглядів 589
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal