Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 18
 • 13Вер2011

  Голови громадських рад регіонів запропонували уряду підписати Меморандум про співпрацю. Таке рішення було ухвалено на першому засіданні Координаційної ради голів громадських рад1, створеної за ініціативи лідерів громадянського суспільства всіх регіонів.

  Документ визначає спільні зобов’язання уряду та громадських рад щодо суспільного розвитку країни, вирішення соціально-економічних і гуманітарних проблем, проведення суспільно важливих реформ.

  З боку уряду Меморандум передбачає, зокрема, забезпечення залучення громадських рад до розробки проектів рішень; сприяння громадським радам у здійсненні моніторингових і контрольних функцій. У свою чергу громадські ради регіонів зобов’язуються, зокрема, брати активну участь в модернізації країни і проведенні суспільно важливих реформ, вирішенні задач соціального характеру; розширювати коло експертів ІГС для долучення до формування державної політики у різних сферах. То ж наступний крок для уряду у співпраці з громадськими радами – підписання Меморандуму.

  «Координаційна рада дає унікальну можливість обмінюватися позитивним досвідом. Так, у Полтави є цікавий досвід по зниженню тарифів на проїзд у маршрутках. А Вінниччина, приміром, знає, як залучати кошти в соціальні проекти. У Донеччини є оригінальний досвід, як проводити консультації з громадськістю щодо оптимізації мережі шкіл», – розказав Максим Лациба, керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень.

  Крім того, у ході засідання, яке відбулося 9 вересня у Донецьку, було затверджено Регламент роботи Координаційної ради голів громадських рад регіонів України; створена спільна робоча група для підготовки поправок до Постанови Кабінету Міністрів «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» №996. Також координаційна рада вирішила, що з жовтня головуватиме Світлана Пасталиця, голова громадської ради при Чернігівській ОДА.

   

  Більше інформації про діяльність громадських рад Ви можете знайти на Порталі громадських рад України http://gromrady.org.ua/

  1 Захід підготовлено в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc

   

  Меморандум про партнерство між КМУ та Координаційною радою голів громадських рад регіонів України (35.5 KiB) 12.09.2011

  Регламент роботи Координаційної ради голів громадських рад регіонів України (31.5 KiB) 12.09.2011

  Додано Віктор Гарбар @ 00:45

  Переглядів 1 067
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Коментування вимкнено

WP_Orange_Techno
 • Влада і Соціум » Голови громадських рад написали М. Азарову листа Says:

  […] Як повідомлялося раніше, Меморандум про партнерство між Кабінетом Міністрів і Координаційною радою голів громадських рад регіонів визначає спільні зобов’язання уряду та громадських рад щодо суспільного розвитку країни, вирішення соціально-економічних і гуманітарних проблем, проведення суспільно важливих реформ. […]

Theme Tweaker by Unreal