Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 2
 • 19Тра2011
  Публікація № 37 (з 43) в серії За відкриту владу!

  Прес-реліз

  Для кого і для чого існують офіційні веб-сайти міністерств?

  18 травня 2011 року, у приміщенні УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4 відбулась прес-конференція Громадського інформаційно-методичного центру «Всесвіт» за результатами виконання проекту «Відкрита влада. Удосконалення процедур оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

   

  В прес-конференції взяли участь: Віктор Гарбар, координатор проектів ГІМЦ «Всесвіт» та кандидат юридичних наук Олександр Северин.

   

  Учасники прес-конференції оприлюднили результати виконання проекту «Відкрита влада. Удосконалення процедур оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», зокрема результати моніторингу офіційних веб-сайтів міністерств України за методикою, розробленою Держтелерадіо України та рекомендації щодо вдосконалення Постанови КМУ №3 від 04.01.2002 р., яка визначає порядок оприлюднення у мережі Інтернет         інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також пропозиції щодо вдосконалення діяльності офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади.

   

  Розповідаючи про мету, цілі та задачі проекту, учасники наголосили: «Своєчасне та повне інформування громадян України про діяльність органів виконавчої влади є необхідною умовою реалізації права громадян на участь в управлінні державними справами, закріплене Статтею 38 Конституції України».

  Віктор Гарбар, розповідаючи про результати виконання проекту, підкреслив: «Офіційні веб-сайти органів виконавчої влади, які створені та підтримуються коштом Державного бюджету найчастіше є PR-департаментами їхніх керівників».

  Олександр Северин, розповідаючи про зміни в законодавчому полі Україні, спричинені набуттям чинності змін до Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступ до публічної інформації», підтримав пропозицію ГІМЦ «Всесвіт» про те, що «вся визначена законом публічна інформація, розпорядниками якої є органи виконавчої влади, має бути своєчасно і у повному обсязі оприлюднена на відповідних офіційних веб-сайтах».

   

  Резюме. Офіційні веб-сайти органів виконавчої влади мають бути надійним та оперативним джерелом офіційної інформації та забезпечувати право громадян України на доступ до інформації та на участь в управлінні державними справами.

  * * *

  Метою проекту «Відкрита влада. Удосконалення процедур оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», що здійснюється  Громадським інформаційно-методичним центром «Всесвіт» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»  є забезпечення належного, своєчасного, повного інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та, відповідно, забезпечення реальних можливостей громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади – шляхом внесення змін до Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади

  Мета програми Посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду «Відродження» – сприяння розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних та комунальних послуг, посилення спроможності громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

  Детальніше: www.irf.ua

  Контактна особа:        Віктор Гарбар, тел. +380-50-323-34-83

   

  Відеозапис прес-конференції:


  Навіґація у серії:Попередня: Попередня публікація серії:
  Наступна: Наступна публікація серії:

  Додано Віктор Гарбар @ 02:01

  Переглядів 1 254
  1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (голосів 1, оцінка: 5,00 з 5)
  Loading...

Коментування вимкнено

WP_Orange_Techno
Theme Tweaker by Unreal