Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Архіви


Опитування

Чи сприяє нинішня влада розвитку громадянського суспільства в Україні?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...

Ставайте громадськими експертами!


Партнери


Створено за підтримки

Статистика відвідувань

Відвідувачів сьогодні: 2
 • 03Лис2010
  Публікація № 22 (з 43) в серії За відкриту владу!

  Регулярно звертаючись до офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, я весь час ловлю себе на думці, що хочу мати “інформаційний мачете”, за допомоги якого я міг би не читати шалену купу інформаційного мотлоху а ля “Лєонід Ільіч с коровкой”, “Лєонід Ільіч с бєрьозкой”, “Лєонід Ільіч за своєй школьной партой”.

  На сьогоднішній день, через недосконалість Постанови КМУ від 4 січня 2002 року № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» та низки інших нормативно-правових актів в цій сфері, офіційні веб-сайти органів виконавчої влади перетворились на “домашні сторінки” їхніх керівників, які запопадливо сповіщають усіх охочих про будь які “тєлодвіжєнія” своїх господарів. І тільки ледь ледь про власне  їхню роботу та результати тієї “титанічної праці”…

  Я сподіваюсь, без надії, що правда, що ухвалення Порядку проведення моніторингу інформаційного наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади та один-два цикли моніторингу дозволять повернути офіційні веб-сайти органів виконавчої влади до тями. Себто: до оперативного оприлюднення повної інформації про діяльність органу влади. Бо Інтернет,– великий і ПіАр’ високопосадовців разом з очолюваними ними партіями є де. І робити це за гроші платників податків  абсолютно не обов’язково!

  Contra spem spero, одним словом….

  Віктор Гарбар,
  координатор проектів ГІМЦ “Всесвіт”


  Навіґація у серії:Попередня: Попередня публікація серії:
  Наступна: Наступна публікація серії:

  Додано Віктор Гарбар @ 11:41

  Переглядів 1 125
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцінок поки що немає)
  Loading...

Цей матеріал не передбачає коментування.

Theme Tweaker by Unreal